Datum(D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
21-01-2018 Voorjaarstraining Oss Nederland Trainingsrit
28-01-2018 Voorjaarstraining Oss Nederland Trainingsrit
Datum(D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
04-02-2018 Voorjaarstraining Oss Nederland Trainingsrit
11-02-2018 Voorjaarstraining Oss Nederland Trainingsrit
18-02-2018 Voorjaarstraining Oss Nederland Trainingsrit
18-02-2018 Villers le Temple Nandrin België Vrije Wedstrijd
25-02-2018 Voorjaarstraining Oss Nederland Trainingsrit
25-02-2018 Brustem St. Truiden België Vrije Wedstrijd
Datum(D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
04-03-2018 Voorjaarstraining Oss Nederland Trainingsrit
04-03-2018 Omloop van schijndel Schijndel Nederland Vrije Wedstrijd
10-03-2018 Ronde van Zuid Holland Den Haag / Kijkduin Nederland Vrije Wedstrijd
18-03-2018 Omloop van de Houste Linies Oosterhout Nederland Vrije Wedstrijd
24-03-2018 Grote omloop van de Veenkolonien Veendam Nederland Clubcompetitie
Datum(D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
01-04-2018 Wielerronde van Oploo Oploo Nederland Criterium
02-04-2018 Grote Ronde van Gerwen Gerwen Nederland Criterium
11 t/m 15-04-2018 Arden Challenge België Etappewedstrijd
14-04-2018 Zuiderzeeronde Dronten Nederland Clubcompetitie
22-04-2018 Omloop van de glazen stad Kwintsheul Nederland Vrije Wedstrijd
29-04-2018 Ton Dolmans Stein Nederland Vrije Wedstrijd
Datum(D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
05-05-2018 DK Tijdrijden Zaltbommel Nederland District Kampioenschap
06-05-2018 Hel van Netersel Netersel Nederland Vrije wedstrijd
10-05-2018 Wielerronde van Maren-Kessel Maren-Kessel Nederland Criterium
12-05-2018 Zuid Hollandse Eilandentour Spijkenisse Nederland Clubcompetitie
20-05-2018 Simac Omloop der Kempen Veldhoven Nederland Topcompetitie
26-05-2018 Omloop Hoeksche Waard Puttershoek Nederland Clubcompetitie
26-05-2018 Kermisronde van Westerhoven Westerhoven Nederland Criterium
Datum(D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
01 t/m 08 -06-2018 NK Elite zonder contract Emmen Nederland Nederlands kampioenschap
01 t/m 08 -06-2018 NK Beloften Emmen Nederland Nederlands kampioenschap
01 t/m 08 -06-2018 NK Tijdrijden Emmen Nederland Nederlands kampioenschap
06-06-2018 Parel van De Veluwe Harderwijk Nederland Clubcompetitie
10-06-2018 WADRO Ronde van Kerspelen Harkema Nederland Clubcompetitie
10-06-2018 Ronde van Limburg Stein en Beek Nederland Topcompetitie
16 t/m 17-06-2018 Wielerweekend Roden Roden Nederland Clubcompetitie
18-06-2018 Ronde van Riethoven Riethoven Nederland Criterium
19-06-2018 Kermisronde van Hapert Hapert Nederland Criterium
23-06-2018 High Tech Crit Festival Eindhoven Nederland Criterium
25-06-2018 Kermisronde Luyksgestel Luyksgestel Nederland Criterium
Datum(D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
01-07-2018 Acht van Bladel Bladel Nederland Criterium
04-07-2018 Klimtijdrit Vaals Vaals Nederland Topcompetitie
08-07-2018 Omloop Der Zevenheuvelen Berg en Dal Nederland Criterium
10-07-2018 Kermisronde van Bergeijk Bergeijk Nederland Criterium
20 t/m 21-07-2018 2 daagse van Licide Tsjechië Etappewedstrijd
21-07-2018 Houtribdijk G.P. Ploegentijdrit Enkhuizen Nederland Clubcompetitie
30-07-2018 Kermisronde van Duizel Duizel Nederland Criterium
Datum(D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
02 t/m 05-08-2018 Vysocina Tour Zdar Nad Zazavou Tsjechië Etappewedstrijd
04-08-2018 Mijl van Mares Maarheze Nederland Criterium
12-08-2018 Hel van Voerendaal Voerendaal Nederland Clubcompetitie
13-08-2018 Wielerronde Steensel Steensel Nederland Criterium
19-08-2018 Ronde van Nuenen Nuenen Nederland Criterium
Datum(D/M/Y) Wedstrijd Plaats Land Niveau
02-09-2018 Interclub Meerhout Meerhout Nederland Vrije Wedstrijd
08-09-2018 Groeistad Klassieker Amersfoort Nederland Vrije Wedstrijd
09-09-2018 Eurode Omloop Kerkrade Nederland Topcompetitie
22 t/m 23-09-2018 Finaleweekend Clubcompetitie Delfzijl Nederland Clubcompetitie
30-09-2018 Ronde van Midden Brabant Dongen Nederland Vrije Wedstrijd